O firmie

Szczepanek - to produkcja mebli, która specjalizuje się w tej dziedzinie od 1979r. Główną specjalizacją firmy jest produkcja indywidualna, która pozwala zaspokoić wyszukane potrzeby klienta, jak również meble zaprojektowane z myślą o bankach, hotelach, aptekach i biurach.

Produkcja Mebli MEBLOMANIA
Bogdan Szczepanek
ul J.Swobody 1
44-230 Czerwionka-Leszczyny (Czuchów)
tel: +48 501 684 826


Nasze meble to wysoka jakość, bogate wzornictwo,klasyka i urozmaicona kolorystyka.
Technologia produkcji mebli Szczepanek oparta jest na najlepszych metodach rzemiosła stolarskiego oraz na nowoczesnych i zaawansowanych technologiach meblarskich. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu w swojej ofercie mamy również usługi CNC, a własna lakiernia pozwala docierać do odbiorców hurtowych lub innych producentnów.
Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami i firmami, które poszukują producenta frontów fornirowanych i drewnianych.

bestonlinerolexwatches replica watches rolex replica replica rolex watches black-watches fake rolex https://www.zerokilledwatches.com/ fake watches replica rolex watches rolex replica fake rolex rolex replica https://www.smartwatchesdeal.com https://www.reviewswatcher.com/ replica rolex replica watches replica watches watch-styles2015.com replica rolex replica rolex